Про нас

Serwisy dobrypracownik.pl i workabroad.ua to zarejestrowane w Polsce i na Ukrainie wersje naszej wyszukiwarki internetowej. Jej celem jest pomoc pracodawcom w znalezieniu zagranicznych pracowników, zaś potencjalnym pracownikom – pracy za granicą.

Jako twórcy wyszukiwarki – Mannschaft Sp. z o.o. Sp.K. – mamy własne bogate doświadczenie pracy za granicą. Wyszukiwarka została stworzona przez specjalistów z Polski, Ukrainy i Niemiec, którzy w swoim czasie pracowali za granicą oraz są świadomi wszystkich zalet emigracji.

Znaleźć pracownika można łatwo rejestrując się na naszym portalu. Ze względu na przemyślany algorytm wyszukiwarka pozwala znaleźć pracownika nawet nie mówiąc w jego języku. Możesz stworzyć konto na naszym portalu w języku polskim, a pracownik zobaczy Twój profil w swoim języku ojczystym.

Zarejestruj się jako pracodawca na dobrypracownik.pl! Już teraz znajdź pracownika z zagranicy!

Dla nas serwisy dobrypracownik.pl i workabroad.ua to nie tylko praca, to też misja. Polega ona na przekonaniu, że pokonanie jakichkolwiek granic przyniesie korzyść dla nas wszystkich.

Teraz, w 2017 roku, sytuacja gospodarcza w Unii Europejskiej poprawa się, z kolei u jej wschodnich sąsiadów, w szczególności na Białorusi, w Mołdawii, Rosji i Ukrainie – wciąż się pogarsza. Na Ukrainie z powodu wojny, która jest przyczyną zamknięcia wielu fabryk, obserwujemy wysokie bezrobocie. Pracę traci wielu specjalistów, w tym absolwentów szkół zawodowych, których bardzo potrzebują pracodawcy na Zachodzie.

Jeśli chcesz zatrudnić w Polsce obcokrajowca, zrozumieć wszystkie zawiłości polskiego prawa pomoże Ci portal Migrapolis, który prowadzony jest w wersji polskiej, rosyjskiej, ukraińskiej i angielskiej. Opracowywany jest on przez naszą organizację partnerską, Fundację Rozwoju „Oprócz Granic”.

Jeśli potrzebujesz, jako pracodawca czy pracownik, indywidualnej konsultacji na temat legalnego pobytu i zatrudnienia w Polsce, możesz skorzystać się z tej usługi (usługa płatna). Aby to zrobić, zwróć się do naszego partnera, powołując się na stronę internetową dobrypracownik.pl/workabroad.ua:

Fundacji Rozwoju „Oprócz Granic”
ul. Mazowiecka 12 lok. 24 
00-048 Warszawa Polska 
e-mail: info@frog.org.pl 
+ 48 22 403 78 72 / + 48 517 459 418

Rejestracja na witrynach dobrypracownik.pl i workabroad.ua jest bezpłatna. Jednocześnie posiadamy sieć autoryzowanych pośredników na Ukrainie, którzy mogą pobierać płatności za usługi dodatkowe, sprawdzając pracowników bądź pomagając im w wyrobieniu dokumentów. Pośrednicy posiadają oficjalne pismo od Mannschaft Sp. z o.o. Sp.K., która jest właścicielem i twórcą serwisów dobrypracownik.pl oraz workabroad.ua.

Wydawcą serwisu jest Mannschaft sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie (00-218) przy ul. Kościelna 11 lok. 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr 0000406023, posiadająca nr NIP 9512352385, posiadająca nr REGON 145931499.