Інструкція

Zarejestrowałeś się w naszym serwisie jako pracodawca

Teraz opowiemy, jak umieścić ogłoszenie, żeby system sam podpowiedział Ci pracowników z bazy! Bez dodania ogłoszenie nie możesz skorzystać z wyszukiwarki. Dzięki dobrypracownik.pl znajdziesz zagranicznego pracownika i przeprowadzisz rekrutację nawet nie mówiąc w jego języku, bez żadnych opłat. Żeby dodać bezpłatne ogłoszenie, musisz się najpierw zalogować na swoje konto pracownika i wejść w: TWÓJ PANEL — OFERTY PRACY — DODAJ OGŁOSZENIE.

DODAWANIE KATEGORII

DODAJ OGŁOSZENIE i wpisz koniecznie stanowisko i miejscowość zatrudnienia (wpisując pierwsze litery), a także wybierając z listy branżę.
Podaj jak najwięcej szczegółów dotyczących zatrudnienia (premie, płace, system zmianowy, wymagany status). Im mniej podajesz szczegółów ogłoszenia, tym gorzej działa wyszukiwarka.
Jeśli szukasz pracownika bez doświadczenia, wpisz w kategorii „Stanowisko” – „Pracownik”.

Rekrutacja internetowa: NASZA NOWOŚĆ

Tworząc ogłoszenie, zobaczysz u nas kategorię „wymagane” i „mile widziane”. Co to jest?
To będą pytania, które system zada pracownikowi w jego języku, kiedy on wciśnie przycisk „Zaaplikuj”. Np., chcesz, żeby pracownik mówił po polsku na poziomie komunikatywnym: jeśli wybierzesz to pytanie, system zapyta pracownika, czy zna on język polski na takim poziomie? Jeśli pracownik odpowie „nie”, system podziękuje pracownikowi, i napiszę, że niestety nie spełnia on wymagań pracodawcy.
Jeśli to samo pytanie wpiszesz w kategorii „mile widziane”, to pracownik przejdzie rekrutację, jednak otrzymasz adnotację, że pracownik nie spełnia tego kryterium.
W kategorii „mile widziane” także możesz poprosić pracownika o załączenie CV, zdjęcia, foto paszportu, wizy czy innego dokumentu.
Możesz zadać kilka pytań w każdej kategorii

Dodałeś ogłoszenie. TERAZ SZUKAJ PRACOWNIKA

Dodałeś ogłoszenie. Teraz wejdź w „OFERTY PRACY”, zaznacz po prawej stronie dane ogłoszenie i naciśnij „PRACOWNICY”.
System podpowie Ci listę pracowników, którzy szukają pracy na stanowisku, wskazanym w ogłoszeniu.
Teraz zaproś ich do kontaktu!